کارآفرینی راهبرد توسعه

ویلاگ شخصی دکتر کامبیز طاهری آبکنارkambiz Taheri Abkenar

حال نوبت حماسه اقتصادی است
ساعت ٧:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۳/٢٧  کلمات کلیدی: اقتصاد کشور

با سلام و عرض تبریک به مناسبت حماسه سیاسی ملت فهیم و آزاده ایران اسلامی در انتخاب جناب دکتر روحانی چند نکته اقتصادی را ذکر می نمایم.اقتصاد از دو منظر کلان و خرد قابل تفسیر است.تیم اقتصادی ریاست محترم جمهور باید در اولین فرصت با نگاه به اسناد بالا دستی و فرامین رهبر انقلاب به اقتصاد عنایت ویژه نمایند.روند افزانده واردات-کارخانه های تعطیل- بانک های بدون مجوز و محفلی-چند نرخی بودن ارز-فقدان سازمان برنامه و بودجه در نوشتن بودجه کشور و ... باید مورد توجه قرار گیرد.کارآفرینی برای جوانان باید جدی تر گرفته شود. تجربه نا موفق پرداخت وام های کوچک به افراد غیر متخصص باید در این مقوله لحاظ گردد.در جمع بندی حال نوبت حماسه اقتصادی است.موفقیت جناب رئیس جمهور در گرو استفاده از نیروهای متخصص داخلی و خارج کشور است.طلوع این حماسه را به همه ایرانیان تبریک می گویم.


 
مدل های کسب و کار
ساعت ٧:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۳/۱  کلمات کلیدی: کارآفرینی ، طرح کسب و کار

سلام و عرض ارادت خدمت دوستان!اینکه چه مدلی را برای کسب و کار انتخاب کنیم برای موفقیت اولیه ما بسیار مهم است.در اینجا با چند مثال آشنا می شویم:

انتخاب نوع فعالیت باید با تخصص شما هماهنگ باشد تا سهل و آسان تر حاصل شود.البته استفاده از نیروی انسانی ماهر و ساختار مالی قوی شما را به موفقیت نزدیک تر می نماید.یادمان نرود که امسال سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی از طرف رهبر معظم انقلاب ولی امر مسلمین نام گذاری شده است.