قوی ترین زن جهان در کسب و کار به مناسبت روز زن

با سلام و احترام به همه زنان زحمتکش و پاک دیار اسلامی ایران!

سایپا نیوز: مری بارا مدیر عامل بزرگترین خودروساز ایالات متحده از نظر نشریه فورچون، قوی ترین زن جهان در کسب و کار است. این نشریه فهرست 50 نفر از قوی ترین زنان دنیا در کسب و کار را معرفی کرده است.

 

بارا در مصاحبه ای با نشریه فورچون در پاسخ به این که بزرگترین چالش پیش روی جنرال موتورز چیست گفت: در پاسخ به این سؤال، پرسش شما را تصحیح می کنم که بزرگترین فرصت جنرال موتورز در حال حاضر چیست؟ جواب آن قدرت ما در بازار چین است که آینده را روی این توانایی خواهیم ساخت. فرصت دیگر جنرال موتورز، برند کادیلاک است. ما محصولات و سبد مدل هایمان کاملا درست انتخاب شده اند و تمام کوشش ما این است که به جایگاه حقیقی خود در بین خودروهای لوکس و پرتجمل برسیم.
بارا می گوید که هرگز درخواست ارتقا یا رشد نداشته و در کارش همیشه با این تصور کار کرده که قرار است تا ابد همان کار را به نحو احسن انجام دهد.
بارا خودروی ولت شورولت را نمونه نوآوری و چابک سازی جنرال موتورز توصیف کرده و می گوید ولت علاوه بر نوآوری باعث کاهش پیچیدگی در جنرال موتورز شده است. بارا آینده خودرو را افزایش بهینه سازی مصرف، افزایش ایمنی خودرو، افزایش کاربرد کامپیوتر و تلفن هوشمند در خودروها عنوان کرده است.

   

/ 1 نظر / 27 بازدید
حنانه ادیبی

[گل]